Měla bych se učit.

Nazdárek. Hodně mi píšete, jak se mám, co dělám a tak je asi na čase obohatit ty internety nějakým přínosným intelektuálním dílem.

Hned takhle na úvod: MÁM SE DOBŘE.

To kdybych věděl, že se tam musí zouvat boty, ostříhala bych si nehty na nohou.
Návštěva mešity. To kdybych věděla, že se tam musí zouvat boty, ostříhala bych si nehty na nohou.

Mám už konečně spolubydlící, přijela minulý týden ve čtvrtek a jmenuje se Biljana. Je ze Srbska, váží asi 17 kilo a je strašně moc milá. Je tak moc miloučká, že když jedla jogurt, přišla ke mně do pokoje se mě zeptat, jestli nechci půlku nechat (toho samýho jogurtu v tom malým kelímku). Nechtěla jsem, ale už jsem jí potají snědla nějaký jídlo, když jsem sama žádný neměla, jak se od správný spolubydlící sluší a patří. Biljana je ale tak hodná, že kdyby to zjistila, tak se mi ještě asi přijde omluvit, že toho nekoupila víc a že mám kvůli ní vlastně hlad. Minule jsem se vzbudila a dokonce mi udělala snídani. Prej typicky srbskou- což teda nechápu, vzhledem k tomu že obvod jejího pasu se rovná obvodu mýho zápěstí, protože jsem na talíři měla asi půl kila na kostičky nakrájenýho špeku a bílou housku. No chutnalo mi to, né že ne, ale měla jsem trochu špatný svědomí, když jsem to všechno snědla a pak jsem ještě dojedla to, co zbylo na talíři po ní. Slíbila jsem jí, že přístě něco udělám já. Udělala jsem tak maximálně bordel, za kterej se jí každej den omlouvám a slibuju, že to druhej den uklidím. Ale když mi předevčírem napsala zprávu, ať se večer hezky bavím a že mám na plotně večeři, tak už jsem si řekla, že nemůžu bejt nenažraná vyžírka a uklidila jsem a ještě jsem ji koupila mangovej jogurt a mandlovej croissant k snídani. A nic z toho jsem ji nesnědla.
Takže takhle my se spolu máme fajn. Akorát se tu spolu moc neohřejem, protože Biljaně přijede manžel za tři měsíce a pochopitelně se budou stěhovat někam spolu. Dost mě to mrzí, protože ji mám ráda a určitě místo ní přijde nějaká vymletá imbecilka, co mi bude jíst jídlo a dělat akorát bordel.

Ostatní lidi jsou taky dost v pohodě, hlavně v tý naší skupině, s holkama už obrážíme hospody a smějeme se debilním vtipům a samozřejmě pomlouváme všechny ostatní holky, jak jsou hnusný a debilní. Nezapomínáme na klasická témata „já jsem tak tlustá“ „ty si kráva a kde prosimtě, podívej se na mě“ „no to určitě, ty tam nic nemáš, podívej se na mě prosimtě“ a za tím samozřejmě hned následuje „ježiš já mám dneska nechutný vlasy“ „nene, vždyt ti to sluší, ja mám uplně příšerný a mastný vlasy“ a tak dále donekonečna, asi to nemusím rozvádět, každá holka a každej kluk, kterej s holkou strávil víc jak dvě minuty v jedný místnosti, tohle velmi dobře zná.

U vchodu do metra. PROSÍM neplivejte. Měla jsem co dělat, abych to zvládla vydržet.
U vchodu do metra. PROSÍM neplivejte. Měla jsem co dělat, abych to zvládla vydržet.

Jsem tu už přes dva týdny a musím říct, že mi přijde, jako bych tu byla tak dva měsíce minimálně. Hrozně rychle to utíká, což je dobře, protože trénink je sice zatím celkem zábavnej a zajímavej, ale všichni se neskutečně těšíme, až budeme lítat a taky se nám všem stýská a chceme mít těch osm týdnů už za sebou. Taky je fajn, že až skončíme trénink, tak bude konec září/začátek října a to už bude počasí natolik rozumné, že budu moct jít třeba po ulici bez toho, abych za sebou nechávala mastný fleky a abych se každý čtyři kroky nadávala „ty vole, to je vedro, ježiš to je takový vedro“. Taky si nebudu muset třeba neustále čichat k podpaží, jestli smrdim (a smrdim). Navíc všichni samozřejmě plánujou návštěvy boyfriendů a girlfriendů a rodiny a kámíků a všech vyžírků, co se chtěj ohřát v Dubaji u moře a to bude naprosto ideální čas.

Musím se strašně moc učit a vzhledem k tomu, že mi má akademická kariéra zatím přinesla tři tituly před jménem a dva za jménem, tak mi to jde jak po másle.

Další důležité události v kostce:

Utratila jsem spoustu peněz za jídlo a chlast.
Jela jsem tu sama poprvý metrem a navštívila Dubai Mall.
Ztratila jsem se v Dubai Mall.
Na cestě z Dubai Mall jsem vystoupila na stanici, na který jsem jenom měla přestupovat, vyšla jsem z metra a asi až po sto metrech chůzi po ulici, mi přišlo divný, že ta ulice vypadá docela jinak.
Spálila jsem si ruku, když jsem chtěla otestovat teplotu vody v bazénu na střeše.
Prošla jsem testem na drogy a počůrala jsem si u toho ruku.
Vynadala jsem Mangovi, že spadl na zem a pak jsem vynadala sobě, že jsem blázen.

Tak to je asi zatím všechno.

Tak čau

P.S.: teď přišla Biljana se mi omluvit, že byla moc dlouho u sebe v pokoji, že je to neslušný 😀 Slaďoučká.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: