Prosím běžte všichni k volbám..nebo radši ne

Zapřísáhla jsem se, že nebudu za žádnou cenu na svém blogu pitvat politiku, protože bych nerada, aby se ode mě odvrátili fanoušci s jiným politickým zaměřením. To totiž dělám já. Pokud se nějaký můj oblíbenec, zejména ze světa šoubyznysu, začne vyjadřovat o politice, nemůžu ho už milovat jako dřív. To se mi stalo s Leonardem, mojí celoživotní láskou..(ale já mu to asi odpustím). Pojmu tenhle článek teda velice neutrálně a krátce, abyste nepoznali, koho budu volit já (hihi)

Když jsem byla mladší a i malá, pamatuju si, že se „muselo“ k volbám protože kdo nešel k volbám, volil komunisty. Pamatuju si, že bylo celkem jedno, koho jste volili, hlavně, že to nebyli komunisti. Nevím, jestli to tak opravdu bylo, ale nepamatuju si, že by politická scéna byla tak ubohá a šílená jako posledních pár let. Svět se fakt zbláznil podle mě- politická korektnost, genderová vyváženost, zákony na všechno, milióny vyhlášek a regulací a evidentně většině lidem to nevadí.

Ze všech stran se na mě valí kampaně, abychom šli volit a že společně můžeme něco změnit. Jako co? Jako koho chcete zvolit, aby se tu něco změnilo? A co konkrétně chcete změnit? Kdo bude lepší než Bureš a Sralbotka a Zmrdman a Pitomio a všichni další? Bojím se, že spusta lidí bude volit Zelený teroristy, protože mají rádi zvířátka, nebo TOP09 protože Feri je cool, nebo Piráty, protože maj dredy. Je mi jasný, že většina lidí nejeví o politiku zájem-pochopitelně, nerozumí ekonomii a ani nečte volební programy. Prostě volí podle sympatií-naprosto pochopitelné. Kdyby tady bylo pár stran, který by stály za to a měly úroveň, tak by to nevadilo, ale vzheledem k tomu, co je v nabídce, tak se toho děsím.

Teď jsem o víkendu byla na Hackers Congress v Polis a speaker Arto Bendiken (doporučuju, zajímavé) velmi trefně poznamenal, že většina lidí vlastně tu svobodu ani tak moc nechce a nevyhledává. Není se pak čemu divit, že lidi tady opijem koblihou. Sorry jako.

A to je všechno přátelé, nakonec pár mých oblíbených obrázků, který jste už všichni viděli, ale opakování je matka moudrosti.

Ps-pokud byste uvažovali ovhodit hlasovací lístek do urny někomu z níže zobrazených, radši fakt zůstaňte doma a vůbec..

3411914_zeman-sobotka-vlada-prezident-v0

10749029_292112797664198_1780495091_nkWYnXVY195813312299169_449110268607484_8041534933868725787_nKIMaKIMIO_jpg_500x500_q95-e1353505750372

One Reply to “Prosím běžte všichni k volbám..nebo radši ne”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: