About

Založila jsem tento blog v roce 2015, když jsem odletěla do vyprahlé a písčité Dubaje vykonávat nejbáječnější práci na světě (ehm)

Od té doby ale uplynulo spoustu času a já pořád píšu. Píšu hlavně o sobě, protože jsem báječná a ráda o sobě mluvím. Když najdu skulinku mezi vyprávěním o sobě, ráda pomlouvám svého muže, rodinu i přátele, lidi v práci, lidi obecně, popisuji zážitky z cest a občas hledám smysl života.

Chtěla bych být nejen úspěšná blogerka, ale ráda bych se stala i pravou spisovatelkou a v roce 2019 svou první knihou ohromila čtenáře minimálně na všech kontinentech.

Budu ráda, když mě budete číst, sledovat a sdílet, když mi budete psát zprávy i komentáře (jen pozitivní, kritiku nestrpím). Můžete mě stalkovat na Facebooku i na Instagramu jako @toosweetnothings

Držte mi palce!

Sláskou,

Péťa

 

One Reply to “About”

  1. Milá Péťo,
    srdečně Vás zdravím a jsem ráda, že jste. Díky Vaší návštěvě u Karla Šípa jsem si koupila knížku Letuška s Economy a přečetla jsem ji s nadšením. S radostí jsem si tedy koupila i knížku Všechno nejlepší Anno a smekám klobouk. Přečetla jsem ji jedním dechem, úžasná, milá, zábavná…zkátka nej. Nejlepší.Pište dál.
    Moc Vám celé Vaší rodině přeji hodně štěstí, zdraví a pohody.
    Vaše 66letá čtenářka Jaroslava Králová

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s